AZS Koszalin Vs Stelmet Zielona Góra

Ratownicy z Koszalińskiego Sztabu Ratownictwa w ubiegłą sobotę dokładnie dnia 26 . 01 . 2013 r. na obiekcie hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Śniadeckich w Koszalinie  po raz kolejny dbali o bezpieczeństwo zawodników rozgrywających spotkanie oraz kibiców . Stało się już tradycją że popularni akademicy na swojej ziemi potrafią walczyć do ostatku sił , przez całe czas niesieni dopingiem swoich wiernych kibiców .

Całe spotkanie mimo wszystko to przewaga gości prowadzenie po I kwarcie ( 24 : 16 ) , do przerwy jednak akademicy zdołali poprawić grę i doskoczyć na jedno oczko straty II kwarta ( 37 :36 ) i tak przez całe spotkanie goście odskakiwali na parę oczek przewagi a akademicy odrabiali straty . Czwarta kwarta spotkania a na tablicy wynik remisowy i dopiero dogrywka mogła wyłoniła zwycięzcę . Dogrywkę oraz cały mecz wygrała drużyna gości ( 85 :80 ) .